Υπεύθυνες eTwinning
Μαρία Σόβολου
Ολυμπία Μαυράδα
Αγλαΐα Μιδούχα

Βράβευση με National Quality Label  για το eTwinning έργο «Easter around Europe».

Με μεγάλη χαρά και ικανοποίηση λάβαμε τη βράβευση με National Quality Label  (Εθνική ετικέτα ποιότητας)για το eTwinning έργο «Easter around Europe».  Το έργο υλοποίησαν κατά το προηγούμενο σχολικό έτος οι μαθητές της Γ΄ τάξης του 1ου ΔΣ Γοργοποτάμου και η δασκάλα Ολυμπία Μαυράδα. Το έργο στόχευε στην ανταλλαγή πληροφοριών σχετικά με τα σύμβολα και τις πασχαλινές παραδόσεις στις συνεργαζόμενες χώρες (Ελλάδα Πολωνία Ιταλία).
Συγχαρητήρια και ένα μεγάλο ευχαριστώ στους εταίρους για την άψογη και διαρκή συνεργασία, επικοινωνία, αλληλοϋποστήριξη σε όλη αυτή την προσπάθεια!!!

"Christmas in our school”

από τη Β΄τάξη

σε padlet εδώ:

2022-23

2021-22

ΑΡΧΕΙΑ

Νοέμβριος - Δεκέμβριος

Designed by Anvision Web Templates & Webdesignfinders.net                                                                                                            Suport - Updating: Vasilis Triadafillou